Müşteri Deneyimi Danışmanlığı

Müşteri Deneyimi Danışmanlığı

”Her seferinde şunu keşfettim: Müşteri deneyimiyle başlamalı ve ondan geriye doğru gelerek ürünü, hizmet ya da teknolojiyi çalışmalısınız.

Ürün ile başlayıp sonra “Ben bunu nerede ve nasıl satacağım” diyemezsiniz.

Bu hataya ben çok düştüm.”

Steve Jobs

Müşteri ihtiyaçlarını karşılamak, müşterilere yenilikler sunmak 2000’li yıllar öncesi bir lükstü, şirketler kendilerini böyle farklılaştırıyordu. Ama günümüzde artık müşteriye hızlı ve sürekli yeni deneyimler sunamayan şirketler çağın gerisinde kalmış olarak algılanıyor.

Müşterilere paylaşımcı deneyimler yaşatarak duygularını harekete geçirecek ve onların katılımlarını sağlayacak markaların devridir.’’ Yani, “hep yenilikçilik ve rekabet” odağını deneyim ekonomisine doğru kaydırdığımız bir süreç yaşıyoruz.

Bu danışmanlık hizmetimizle sizlere çalışanlarınızın “Müşteri Deneyimini geliştirmeyi takıntılı hale getirmiş bir zihniyete dönüştürüyoruz.

Müşteriye inanılmaz bir deneyim yaşatmak için önemli 6 adımımız var.

  1. İşe yeni başlayanlar deneyimli çalışanlara kadar Müşteri odaklı davranışlar kazandırarak müşteri odaklı bir kültür inşa ediyoruz.
  2. Müşteri Odaklı Bir Organizasyon için Güçlü Liderler Yetiştiriyoruz.
  3. Derin bir müşteri anlayışı geliştirmek. Müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırmak için onları yakından tanıtıyoruz.
  4. Müşterinin deneyiminin kalitesini ölçüyoruz.
  5. Kendimizi müşterinin yerine koyarak kalbimizle onlara bir deneyim tasarlıyoruz.
  6. Müşteriye değer katacak güçlü ve net bir vizyon kazandırıyoruz.

musteri deneyimi hrjoint

    Content Protection by DMCA.com