Teslimat ve İade Koşulları

Saat 14:00’ e kadar siparişlerin verilmesi halinde, aynı gün istemiş olduğunuz ürünler kargo şirketine teslim edilmektedir. 14:00 den sonra gelen siparişler bir gün sonraki sevkiyatlar ile gönderim için hazırlanır.

Cumartesi – Pazar günleri verilen siparişler pazartesi günü kargo firmasına teslim edilmektedir. Eğer el işçiliği var ise, ürün pazartesi günü için yetişmediği takdirde salı günü verilebilmektedir.

Resmi tatiller, dini bayramlar haricinde tüm ürünler 1 ve ya 2 iş günü içinde tamamlanarak sevk edilmektedir. Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketinin sevk hızına bağlı olarak ürünler tüm Türkiye olarak düşünüldüğünde yaklaşık 3 iş günü içinde teslim edilmektedir.

Kargo, teslimat ve siparişlerinizle alakalı oluşabilecek sorunlar ve sormak istediğiniz her türlü soru için info@hrjoint.com adresine e-posta gönderebilirsiniz. En kısa zaman diliminde çözüm için tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

İptal İade Koşulları

Satın alınan eğitim paketleri, hizmetler veya ürünler; ücretleri ödendikten sonra aktif hale getirilir, aktif edilen üyelikler hiçbir neden gösterilerek iptal edilemez, ödenen ücretler iade edilmez.

Kullanılmamış ürünler yasaların belirttiği süreler içinde (14 gün içinde iade) iade edilebilir.