Hakkımızda

Bir zamanlar insan kaynakları çalışanlarının iş yerinde neler yaptığını çok merak ettik. Neler yapıyorlardı acaba? Mesela bordrolama ve özlük işlemlerini nasıl kotarıyorlardı? Ücret ve kariyer yönetimini kurgularken daha çok hangi metodolojiden yararlanıyorlardı. Veya bir performans değerlendirme ile performans yönetim sistemlerinden haberleri var mıydı?  İşveren markasında neleri uygulamışlardı. Belki de haberleri bile yoktu. İş sağlığı güvenliği neyi anlatıyordu? Yasalar neden ve niçin çıkarılmıştı? Yeni eğitim sistemleri işletmelerde ne kadar uygulanıyordu? Uygulanan eğitimler aynı zamanda davranışa dönüşmüş müydü?

Her gün bu kadar soru işaretleri ile dolu insan kaynakları süreçleri, yapılanmaları ve yönetimi gibi hususların bir şekilde netleştirilip insanlara anlatılması gerekiyordu. Nelerin doğru yapılması gerektiği nelerin yapılmaması gerektiği ya da yapıldığından sonuçların nereye varacağı hep bir soru işaretiydi.

Bir gün çok düşündük ve dedik ki;

Hrjoint ile bu işi insan kaynakları çalışanlarına, meraklılarına konusunda uzman kadrolarımızla anlatalım. Muhtemel soru işaretlerini ortadan kaldıralım istedik. Keyifle yaptığımız bu işi profesyonel açılardan yapmak istiyorduk.

Böylece konusunda uzmanlaşmış kadroları topladık ve birlik içinde hareket ederek, neleri nasıl yapmamız gerektiğini uzun uzun araştırdık, tartıştık.

Sonunda bir sonuca vardık. Hrjoint insan kaynakları danışmanlık şirketini kuruyoruz dedik. Ve öyle de oldu. Uzun bir emek ve etkileşim içerisinde şirketimizi kurduk. Amacımız bilim ile birlikte gerçek hayatta karşılaşılan sorunların üstesinden gelmek, insan kaynakları uygulamalarını en hızlı ve en güncel biçimde işletmelere aktarmaktı. Ve öyle de yapıyoruz.

 BİZ KİMİZ ve NELER YAPARIZ?

Hrjoint ailesi ülkemizde faaliyet gösteren işletmeler için kurulan, insan kaynakları danışmanlık hizmeti veren bir firmadır. İnsan kaynağının işletmeler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve sizleri de çok iyi anlıyoruz. Bu yüzden ülkemizde faaliyet gösteren işletmelerimize, dünyada yaşanan insan kaynakları uygulamalarını güncel bir biçimde aktarıyoruz. Herhangi bir sektör ayrımı yapmadan işletmelerin ihtiyaçlarına yönelik çözüm üretiyoruz ve takdirlerine sunuyoruz.

Seçme ve yerleştirmeden, kariyer-ücret-performans yönetimine varıncaya kadar tüm süreçleri büyük bir titizlikle ele alarak işletmelere özel hale getiriyoruz.

Eğitim ve gelişim alanında güncel eğitimler organize ederek işletmelerimizin takdirine sunuyoruz.

Arka planda konusunda uzman ve eğitmenler ile beraber çalışıyoruz.

Amacımız; beraber çalışacağımız iş ortaklarımız ile geleceğe daha sağlam adımlar atmak ve yoğun rekabet koşullarına rağmen beraber kalıcılığımızı sağlamaktır.

Fabrika kuracaksınız elemana mı ihtiyacınız var? Mağazalar zinciri kurmak istiyorsunuz farklı pozisyonlarda işgörene mi ihtiyacınız var? Pazarlama ekibi mi kurulacak? İşletme içi eğitim mi istiyorsunuz?

BİZ YANINIZDAYIZ.

Hrjoint ailesi olarak sizlere iyi ve kaliteli hizmet verebilmek için her zaman yanınızdayız.

Hrjoint Tanıtım Kataloğu

Kataloğu İndir

 

Referanslar Foto Galeri Blog İletişim